Organizacja zajęć

Koła zainteresowań 2016/2017

 

 

 

Dzień 

Lekcja

Czas trwania

Nauczyciel

Rodzaj zajęć

Klasa

Sala

Poniedziałek 

4

5

7

7

 

8

10.45 - 11.30

11.40 -12.25
13.45 -14.30 

13.45 -14.30 

 

14.45 - 15.45

p. Nowakowski

p. Cieśla

p. Gruca

p. Perwenis

 

p. Jakóbczyk

zajęcia wyrównawcze

koło przyrodnicze

koło j. francuskiego

koło j. angielskiego

 

basketmania

 

1a
2c
4-6
4-6

 

klasy 2

29

54

41

 

sg

 

Wtorek 

6

7

7-8

7-8

 

7

7

12:45 - 13:30
13:45 - 14:30
13:45 - 15:25

13:45 -15:25 

 

13:45 -14:30 

13:45 -14:30 

p. Lewandowska

p. Żurawska

p. Stączek
p. Konopacka/

p. Gabrych - Rajchelt

p. Rydz - Wiktor

p. Czerwińska

zajęcia wyrównawcze

zespół wyrównawczy
Destination Imagination

Destination Imagination

 

zajęcia wyrównawcze
koło plastyczne

3c

3a
4-6
4-6

 

5a, 6a
4-6

55

29
26
54

 

53

52 

Środa 

6

6

6

7

7

8

8 - 9

8 - 9

12:45 - 13:30
12:45 - 13:30

12:45 - 13:30
13:45 - 14:30
13:45 - 14:55

14:40 - 15:25
14.40 - 16.20
15.00 -16.00 

p. Knysz - Ryman
p. Krakowska

p. Kurczewska
p. Kowal

p. Jakóbczyk

p. Natkaniec

p. Rajchelt

p. Jakóbczyk

zespół wyrównawczy
zespół wyrównawczy
zespół wyrównawczy
koło przyrodnicze

basketmania

koło j. francuskiego

volleymania 

basketmania

2a
1b
2c
klasy 3

3-4

4-6

4-6

klasy 1

55
53
29
28

sg

53

sg

sg

Czwartek 

5 - 6 

5 - 6 

6

7

 

8 - 9

 

11:30 - 13:00
11:30 - 13:00
12.45 - 13.30

13.45 - 14.30

14.40 -16.20 

p. Świderska
p. Pindera

p. Olszewska

p. Sługocka/

p. Wikary
p. Rajchelt

basen
basen
zaj. wyrównawcze

koło samorządu

 

volleymania

3a
3c
3b

4-6

 

4 - 6

-

9

28

 

sg

 

Piątek 

 3 - 4

8 - 9

 

 

10.00 - 11.30

11.40 - 12.25

14.40 -16.20 

p. Lis

p. Grudzień

p. Rajchelt

basen

zaj. wyrównawcze

volleymania

3b 

2b

4 - 6

 -

29

sg

 

 

ZAJĘCIA DODATKOWO PŁATNE 2015/2016:

 

 

Terapia logopedyczna (indywidualnie) - termin do uzgodnienia - Katarzyna Lis

 

 

PONIEDZIAŁEK

* język angielski (p. Żuk) - 10.45 - 14.25 (1x s. 23, 3x s. 54)

* szachy - 9.45 - 10.30 (s. 9)

              12.45 - 13.30 (s. 27)

* Chefik - 13.40 - 14.25 (s. 26)

* Karate - 14.35 - 16.15 (s. 30)

* Piłka dla przedszkolaków - 16.15 - 17.00 (s. 30)

                                       - 17.15 - 18.15 (s. gimnastyczna)

* tańce "Hajdasz" - 14.40 - 15.20

* gitara - 13.45 - 15.20 (s. 27)

 

WTOREK

* j. angielski (p. Żuk) - 13.40 - 15.15 (s. 29)

* Wiedza nas bawi - 12.45 - 16.10 (s. 23)

* Piłka dla przedszkolaków - 15.30 - 16.15 (s. 30)

* Piłka dla przedszkolaków - 16.15 - 17.15 (s. gimnastyczna)

* zaj. plastyczne (p. Żuk) - 16.45 - 17.30 (s. 56)

 

ŚRODA

* j. angielski (p. Żuk) - 11.50 - 12.35

                   - 13.40 - 14.25

* j. angielski (p. Łukaszewicz) - 13.40 (s. 27)

* robotyka - 13.00 - 16  i 13.30 - 15.00 (co drugo tydzień 3x60 i 2x45min co drugi tydzień)

 

CZWARTEK

* j. angielski (p. Żuk) - 10.45 - 11.30, s. 23

                                - 12.45 - 14.25, s. 53-54

* j. angielski (p. Łukaszewicz) 12.45 - 16.10, s. 52

* ceramika - s. 29

                 - 8.00 - 11.30

                 - 12.45 - 13.30

                 - 14.35 - 15.20

* Bębny (Arka) - 14.35 - 15.20, s. 23

 

PIĄTEK

* j. angielski (p. Żuk) - 11.50 - 14.25

* j. angielski (p. Łukaszewicz) 12.45 - 16, s. 54

* szachy - 12.45 - 14.25, s. 26

* karate - 14.35 - 16.15, s. 30