Od 19 maja 2017 r. Szkoła Podstawowa 82 we Wrocławiu ma

nową stronę www.

Zapraszamy do naszego nowego serwisu:

www.sp82wroclaw.edupage.org

Drużynę "Oryginalne dziewczyny" wspiera Explain Everything

Naszej drużynie pomaga wrocławska firma Explain Everything.

Z wielką radością informujemy, że nasza szkolna drużyna "Oryginalne dziewczyny" reprezentująca naszą szkołę, Wrocław i Polskę na Światowych Finałach Olimpiady Kreatywności w USA (Knoxville) dostała wsparcie finansowe od wrocławskiego startupu Explain Everything.

Firma stworzyła edukacyjną aplikację o tej samej nazwie - Explain Everything, którą można przetłumaczyć na "Objaśnij Wszystko". Aplikacja jest mobilnym narzędziem, służącym do tworzenia i nagrywania różnego rodzaju prezentacji multimedialnych złożonych z grafik, zdjęć, tekstu, rysunków, filmów, gotowych elementów graficznych oraz stron internetowych. Program jest dostępny na wszystkie systemy operacyjne – iOS, Android oraz Windows. Aplikacja połączona jest także z Explain Everything Discover - portalem do przechowywania i popularyzacji projektów. Explain Everything jest doskonałą pomocą dla nauczycieli, a dla uczniów tworzenie własnych prezentacji to doskonała zabawa. Gorąco polecamy.